SPZ ZOZ Płońsk

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku
09-100 Płońsk | ul. Henryka Sienkiewicza 7

W nagłówku znajduje się logo strony głównej BIP kliknięcie na mim powoduje przejście do tegoż serwisu.

Menu przedmiotowe zawiera informacje udostępniane w serwisie przez SPZZOZ w Płońsku kliknięcie na kolejnych tematach menu przedmiotowego spowoduje wyświetlenie informacji stosownych do wybranego tematu. W sekcji menu Informacje podstawowe znajdziemy wszytkie dane podsawowe SPZZOZ w Płońsku takie jak dane teleadresowe, podstawy funkcjonowania, przedmiot działalności, majątek, rejestry, kontrole. W sekcji akty prawneodnajdziemy status regulamin organizacyjny oraz strukturę Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku. Sekcja część medyczna zawiera informacje dotyczące posiadanych oddziałów, poradni i pracowi oraz usług jakie świadczymy. W sekcji Sprawy, skargi i wnioski otrzymamy informacje niezbędne przy skąłdaniu skarg wniosków.  Informacje o przetargach zawierają aktualne informacje o przetargach ogłaszanych przez SPZZOZ w Płońsku. W sekcji kieriwnictwo odnajdziemy szczegółowe dane dotyczące kierownictwa SPZZOZ w Płońsku oraz wszytkie uchwały rady spółecznej. W sekcji serwis znajdują się date kontaktowe do administratora strony oraz powyższa instrukcja.

Na każdej z podstron znajdują się znajdziemy linki:

Metryczka - pokazuje informacje, przez kogo została podstrona udostępniona, kto wytworzył, jaka kategoria, kiedy została udostępniona, kiedy utworzono daną podstronę, kiedy poprawiono i ilość wejśc na podstronie

Załączniki - jeżeli na podstronie udostępniono jakieś załączniki typu pliki pdf np tutaj je odnjadziemy

Historia Zmian - wyświetla tabelkę kiedy i kto modyfikował daną podstronę

W menu po lewej stronie znajdują linki do konkretnych podpstron jeżeli chcemy przejśc na daną podstronę nalyży kliknąć w link prawym przyciskiem myszy, w ten sposób otworzy nam się nam podstrona.

 

Dostępna jest ogólna statystyka odwiedzin stron przedmiotowych BIP.

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. niedziela, 22, maj 2016 10:28 Tomasz Turkowski
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 28, maj 2018 10:09 Jacek Tołwiński

Mazowsze Serce Polski